HAKKIMIZDA

E&B HUKUK VE DANIŞMANLIK
E&B HUKUK VE DANIŞMANLIK

 E&B Hukuk ve Danışmanlık, Avukat Emrah Boz tarafından kurulmuştur. Avukat Emrah Boz Marmara Üniversitesi hukuk fakültesi mezunu olup İstanbul 1 no’lu baroya kayıtlı olarak mesleki faaliyetlerini yürütmektedir.  

E&B Hukuk ve Danışmanlık bürosu, yeni ve güncel mevzuat hükümleriyle, son dönemde ortaya çıkan yeni uyuşmazlıklarda büyük bir özveriyle kendini geliştirerek farklı çözüm yöntemleri üretmektedir. ulusal ve uluslararası platformda gelişen ve değişen güncel hukuki sorunlara yenilikçi bir bakış açısıyla yaklaşan E&B Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, özellikle forex dolandırıcılığı kaynaklı  mağduriyetlerin giderilmesi hususunda uzmanlaşmıştır.

E&B Hukuk ve Danışmanlık, gerçek ve tüzel kişilere hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekte olup; ceza hukuku, iş hukuku, gayrimenkul hukuku, aile hukuku, miras hukuku, icra iflas hukuku, sigorta hukuku, tüketici hukuku gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

E&B Hukuk ve Danışmanlık, adaletin zamanında tesisi ve müvekkillerinin karşılaştığı hukuki uyuşmazlıkları çözüme kavuşturmak amacıyla hızlı ve etkin bir çalışma prensibi benimsemektedir.